Jam-Warez

Найпопулярніші статті


На Буковині розікрали 4,3 млн грн, виділених на ліквідацію наслідків стихії. Розкраданню ще 20 млн грн запобігли правоохоронці

Розмістив: Admin | Переглядів: [98] | Коментарі [0] | 22 квітня 2009
15 злочинів, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, виділених для ліквідації наслідків липневої повені, викрили у першому кварталі цього року співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області. Загалом з початку проведення заходів з ліквідації наслідків стихії викрито 30 злочинів. Сума завданих державі збитків становить 4,3 мільйони гривень. Про це повідомляє ЗІК з посиланням на ЧУМВС.
На відновлення постраждалих об’єктів, включених до Генерального плану подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року на території Чернівецької області, надійшло коштів на загальну суму 828 млн 653 тис. 890 грн, з яких: у вигляді субвенції – 786 млн 294 тис. 290 грн, з резервного фонду 15 млн грн, інших – 27 млн 359 тис. 600 грн.

У сфері використання цих коштів викрито 30 злочинів, за якими сума завданих державі збитків становить 4,3 мільйона гривень.15 з цих злочинів виявлено вже у цьому році.

Зокрема, прокуратурою області 12 березня 2009 року за зібраними матеріалами УДСБЕЗ порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовими особами одного із ТОВ. Вони, виконуючи роботи за договорами підряду, зловживаючи своїм службовим становищем в особистих інтересах, внесли в акти приймання виконаних підрядних робіт з аварійно-відновлюваних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха неправдиві дані щодо обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт і незаконно отримали державні кошти на загальну суму 1мільйон гривень.

Також працівники УДСБЕЗ попередили нецільове використання виділених на усунення наслідків стихії коштів на суму майже 20 мільйонів гривень.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 12

На сайті: 1
Гостей: 5

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Yandex , MSN , Rambler , Googlebot Image , Googlebot .

Статистика