Jam-Warez

Найпопулярніші статті


На ремонт чернівецьких доріг цього року спрямують понад 14 мільйонів гривень

Розмістив: Admin | Переглядів: [108] | Коментарі [0] | 22 квітня 2009
14 мільйонів 55 тисяч гривень спрямують цього року у Чернівцях на ремонт та утримання доріг, у тому числі 3,4 млн. грн. – це кошти загального фонду міського бюджету , а 10 млн. 655 тис. грн. – кошти міського дорожнього фонду, який формується за рахунок надходження податків від власників транспортних засобів.

З цих коштів на капітальний ремонт доріг заплановано витратити 2 млн. 545 тис. грн., поточний ремонт – 6,2 млн. грн., утримання доріг – 5 млн. 110 тис. грн., нанесення дорожньої розмітки – 200 тисяч гривень.

Окрім 14 млн. грн. із загального фонду міського бюджету та дорожнього фонду, ще 12,7 млн. грн. на ремонт доріг передбачено зарезервувати у бюджеті розвитку міста. Ці кошти спрямують підрядникам, яким заборгували за виконані будівельно-ремонтні роботи на дорогах міста у минулому році.

Цього року триватиме капітальний ремонт вулиць Барбюса, Бережанської, Авангардної, О.Маковея (на ділянці від вул.Чернишевського до вул..Обертинської), Комунальників ( на ділянці від вул. Озерної до вул.Авангардної), перехрестя вул..Винниченка-Комунальників, залізничного переїзду на вул.Кармелюка, шляхопроводу на вул.Руській, зливової мережі на перехресті вул.Миру-Авангардної.

Із коштів запланованих на поточний ремонт доріг 700 тис. грн. передбачено на аварійні роботи, 600 тис. грн. буде спрямовано на оновлення технічних засобів регулювання дорожнього руху ( дорожні знаки, світлофори, системи відео спостереження та огородження ), 1 млн. 150 тис. грн. – на ремонт гравійних доріг автобусних маршрутів, 900 тис. грн. – на ремонт основних транспортних магістралей методом просочування ( вул.Вірменська, Комарова, Руська, Стасюка, Чапаєва, Південно-Кільцева, Налєпки, Комунальників, Горіхівська та інш).

Заплановано здійснити поточний ремонт бруківки на вул. Головній, Гагаріна, Заводській, Червоноармійській, Шевченка. Будуть ремонтуватися проїжджі частини вулиць Герцена, Горіхівської, Зеленої, Канівської, Кишинівської, Комарова, Кочубея, Маяковського, Нахімова, Рибалки, Синельникова, Червоноармійської, Чернишевського, Ярошинської, Александрі, Білоруської, Буковинської, Галицького, Дзержика, Енергетичної, Кармелюка, Кобилиці, Комунальників, Машинобудівників, Миколаївської, Руської, Стефаника, Тореза, Хмельницького, Хотинської, пр.Незалежності та пров.Ентузіастів.

Власним коштом підрядники усувають допущені недоліки під час ремонту вулиці Сагайдачного (від вулиць Удонова до Шолом-Алейхема), яку зробили торік, а також допущені у попередні роки недоліки під час ремонту вулиць Фрунзе, Миру, Винниченка, 29 Березня, Кафедральної. На вулиці А. Пумнула підрядник за власні кошти перероблятиме зливовий перехват.

Довідково. Торік на капітальний та поточний ремонт доріг у Чернівцях та їх утримання було витрачено з різних джерел 57 млн. грн. , у 2007 році – 46,2 млн. грн. Про це повідомляє прес-центр Чернівецької міської ради

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 10

На сайті: 1
Гостей: 2

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Rambler , Yandex , MSN , Yandex Something , Googlebot , Yandex Blog .

Статистика