Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Чернівчани заборгували за тепло майже 11 мільйонів гривень

Розмістив: Admin | Переглядів: [139] | Коментарі [0] | 30 квітня 2009
Борг населення за спожите тепло станом на 28 квітня становить 10 мільйонів 940 тисяч гривень. МКП «Чернівцітеплокомуненерго» посилить претензійну роботу з боржниками, оскільки повинно терміново розрахуватися з газопостачальниками за використаний у цьому опалювальному сезоні газ та розпочати планову підготовку до нового опалювального сезону, зокрема поточний ремонт мереж. Про це повідомляє рпес-центр Чернівецької міської ради.
Для підготовки до нового опалювального сезону мереж централізованого опалення передбачено майже 3,6 млн. грн., з яких лише 400 тис. грн. – це кошти міського бюджету, а решту – кошти підприємства. Левову частку цих коштів – 2 млн. грн. – буде спрямовано на поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення, в т.ч. елеваторних вузлів.
Ще 4 млн. 720 тис. грн. потрібно винайти на будівництво котельні із заміною теплових мереж на вул.Кишинівській, заміну ділянок магістральних мереж на вул. Гончарова, Південно-Кільцевій, реконструкцію ділянки теплової мережі на вул. Червоноармійській,77Є-97, заміну колін на повітряній теплотрасі на вул. Авангардній,41. Мешканцям будинків на вул.Ковальчука,2 та Гадяцькій,7, де реконструкцію мереж центрального опалення визнано недоцільним, рекомендовано до початку опалювального сезону перейти на індивідуальне опалення. У зв’язку з неможливістю гарантованої подачі теплоносія до будинку на вул..Хотинській,47Б директору ПТУ №9 рекомендовано виконати заміну теплового вводу та мереж центрального опалення у цьому будинку.
Передбачено до нового опалювального сезону відремонтувати 6 котлів, замінити 46 засувок теплових мереж, здійснити поточний ремонт запірної арматури, сальникових компенсаторів, теплових камер та дренажів, будівель та покрівель теплопунктів і котелень.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 10

На сайті: 1
Гостей: 2

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Rambler , Yandex , Googlebot , Yandex Something , MSN , Yandex Blog .

Статистика