Jam-Warez

Найпопулярніші статті


На літнє оздоровлення чернівецьких дітей виділили понад мільйон гривень

Розмістив: Admin | Переглядів: [124] | Коментарі [0] | 30 квітня 2009
Кошторис оздоровлення дітей влітку 2009 року за рахунок коштів Чернівецького міського бюджету в сумі 1 мільйон 59 тисяч гривень затвердив 28 квітня виконавчий комітет міської ради. Про це повідомляє прес-центр Чернівецької міської ради.
Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, улітку цього року відпочиватимуть у заміських стаціонарних дитячих таборах. На оплату для них путівок в міському бюджеті передбачено півмільйона гривень. Зокрема, путівками буде забезпечено 100 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 20 дітей з особливими потребами, 50 вихованців інтернату №2, 120 дітей-напівсиріт та дітей з багатодітних і малозабезпечених родин, 343 відмінників навчання, талановитих та обдарованих дітей.
2,5 тисячі дітей впродовж двох тижнів зможуть відпочити у пришкільних таборах міста. На організацію роботи цих таборів та харчування в них дітей передбачено 244 тисячі гривень.
Вже традиційно 60 дітей і підлітків два тижня відпочиватимуть у міському пересувному туристичному таборі «Стежинка», що працюватиме при міському Центрі дитячої та юнацької творчості. На його роботу виділено 30 тисяч гривень.
Для вихованців міського клубу «Паросток» - дітей з особливими потребами буде придбано 23 путівки на суму 35 тисяч гривень.
Найбільш популярний серед юних чернівчан міський літній наметовий табір «Ойкос» цього року працюватиме впродовж 9 змін і прийме на оздоровлення понад 430 підлітків. На функціонування табору «Ойкос» з міського бюджету виділяться 250 тисяч гривень.
У травні-червні в позашкільних навчальних закладах міста працюватимуть гуртки, творчі об'єднання, клуби за інтересами, для дітей заклади освіти організовуватимуть туристичні та екскурсійні подорожі-поїздки, відвідування музеїв, інших закладів культури та мистецтва. Впродовж літа у комунальних кінотеатрах міста щотижня проводитимуть безкоштовні кіносеанси для організованих школярів, учнів шкіл-інтернатів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, а у Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка кожної неділі та у святкові дні організовуватимуть караоке біля фонтану, ігротеки для дітей. На дитячих майданчиках міста силами студентів, волонтерів організовуватимуть культурно-розважальні та спортивні заходи.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 12

На сайті: 1
Гостей: 5

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Rambler , MSN , Yandex , Googlebot Image , Googlebot .

Статистика