Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Бюджет Чернівців за 4 місяці виконано, хоча надходження від продажу землі та відчуження комунального майна значно зменшилися

Розмістив: Admin | Переглядів: [128] | Коментарі [0] | 5 травня 2009
185 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів Чернівців за чотири місяці цього року. Це становить 102,6% до плану. Порівняно з січнем - квітнем 2008 року надходження зросли на майже на 12,6 млн. грн. або на 7,3%.
Станом на 1 травня до місцевих бюджетів Чернівців з державного бюджету надійшло трансфертів на суму понад 44,4 млн. грн., недоотримано - понад 1,6 млн. грн. Зокрема, недоотримано з державного бюджету 795,7 тис. грн. субвенцій на соціальне забезпечення та 824,7 тис. грн. дотації вирівнювання. Про це повідомляє прес-центр Чернівецької міської ради.
До загального фонду місцевих бюджетів Чернівців (без трансфертів) за 4 місяці надійшло майже 97,5 млн. грн. податків і зборів. Понад план отримано понад 7,8 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 16,2 млн. грн. або на 20%.
У зв’язку із зменшенням кількості платників – юридичних осіб, переходом на загальну систему оподаткування найбільших платників єдиного податку недоотримано 594 тис. грн. єдиного податку, а також 514,8 тис. грн. плати за торговий патент, що пояснюється, зокрема, анулюванням 314 торгових патентів на здійснення діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу.
До спеціального фонду бюджету Чернівців (без трансфертів) надійшло коштів на суму 20,4 млн. грн., до бюджету розвитку (з трансфертами) - майже 10 млн. грн. Зокрема, за 4 місяці отримано майже 1,2 млн. грн. коштів від відчуження майна комунальної власності (приватизації), що становить 74,5 % до плану (недоотримано до плану – 402,5 тис. грн.). Порівняно з минулим роком надходження від відчуження майна зменшились на 14 млн. грн.
Від продажу землі за 4 місяці отримано понад 4 млн. грн., що становить 70,3 % до плану (недоотримано – 1,7 млн. грн.) Порівняно з минулим роком надходження від продажу землі зменшились на 5,6 млн. грн. Станом на 1 травня надано розстрочок на 15,5 млн. грн., заборгованість по цим розстрочкам становить понад 2,3 млн. грн.
До дорожнього фонду за 4 місяці надійшло понад 2,7 млн. грн., в тому числі податку з власників транспортних засобів – 2 млн. 664,5 тис. грн.
Надходження до цільових фондів, створених міською та районними у місті радами, склали майже 6 млн. грн. За 4 місяці цього року коштів самооподаткування надійшло на суму 28,4 тис. грн., що на 6,6 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Кошти самооподаткування станом на 1 травня ц.р. не розподілялись.
Виконання доходної частини бюджетів районних у місті рад (без трансфертів) забезпечено у Першотравневому району на 121,7 %, Садгірському району – 159,3 %; Шевченківському району – 133,9 %. Районні бюджети за 4 місяці отримали з міського бюджету майже 6,9 млн. грн. дотації вирівнювання.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 10

На сайті: 1
Гостей: 2

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Rambler , Yandex , Yandex Something , Googlebot , MSN , Yandex Blog .

Статистика