Jam-Warez

Найпопулярніші статті


На розподажі комунального майна місто заробило 5,4 мільйона гривень

Розмістив: Admin | Переглядів: [106] | Коментарі [0] | 12 травня 2009
4 об’єкти комунальної власності відчужено у Чернівцях за 4 місяці цього року. Три з них приватизовано шляхом викупу, один – на аукціоні. Загалом з початку року було оголошено 3 аукціони, на яких пропонувались до продажу 10 об'єктів нерухомого майна. Продано з аукціону лише один об’єкт, по решта дев'яти об’єктам аукціон не відбувся в зв’язку з відсутністю заяв. Про це повідомляє прес-центр Чернівецької міської ради.
З початку року оголошено чотири та проведено три конкурси з передачі 30 приміщень в оренду, з них передано в оренду 12 приміщень.
До міського бюджету від приватизації комунального майна за чотири місяця цього року у надійшло 1172,9 тис.грн. коштів, що на 14 млн. грн. менше, ніж за аналогічний період 2008 року. За оренду приміщень надійшло 4235,7 тис.грн. орендної плати, що на 445,5 тис.грн. більше в порівняні з аналогічним періодом 2008 року.
За несвоєчасну сплату за придбані об'єкти департамент економіки порушив п’ять судових справ до покупців на загальну суму 188,2 тис.грн. Погашено борги в сумі 36,8 тис.грн.
Обстежено 50 приватизованих об’єктів з питань виконання умов договорів купівлі-продажу. За виявленими фактами невиконання цих умов направлено 50 претензій, позовних заяв та листів.
З початку року укладено 41 договір оренди нерухомого майна та зміни і доповнення до 58 договорів. Направлено 53 попередження орендарям щодо погашення заборгованості по орендній платі на суму 290,2 тис.грн. та до суду - матеріали на вісьмох боржників-орендарів майна для стягнення з них в судовому порядку заборгованості в сумі 69,9 тис.грн.. Погашено орендарями боргів на суму 104,7 тис.грн. В державній виконавчій службі міста знаходяться на виконанні 8 наказів за рішеннями суду щодо стягнення заборгованості на суму 201,3 тис.грн.
Відновлювальна вартість майна територіальної громади м. Чернівці станом на 01.01.2009р. становить 4,3 млрд.грн., балансова вартість – 2,5 млрд.грн. Відновлювальна вартість майна в порівняні з попереднім періодом збільшилась на 0,7 млрд.грн., балансова - 0,5 млрд.грн.
За чотири місяці 2009 року передано з балансу на баланс майна на суму 17027,2 тис.грн. Зараховано на баланс комунальних підприємств та установ міста майна на суму 23885,8 тис. грн., списано шляхом ліквідації - на суму 539,4тис.грн.; списано шляхом продажу (по експертній оцінці) – на суму 17,1 тис.грн. Оформлено право комунальної власності на 19 об'єктів нерухомості.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 10

На сайті: 1
Гостей: 2

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Rambler , Yandex , Yandex Something , Googlebot , MSN , Yandex Blog .

Статистика