Jam-Warez

Найпопулярніші статті


У Чернівцях музиканти влаштують ОЧЕРЕТ-ДЖЕМ-ФЕСТ

Розмістив: Admin | Переглядів: [117] | Коментарі [0] | 14 травня 2009
Заледве минув місяць від заснування вінницьким «Очеретяним Котом» співочих посиденьок під узагальненим заголовком «Очерет-Джем-Фест», як у середині травня починання набуло продовження. У Чернівцях учасники мандрівного дійства зіграють у четвер 14 травня у клубі «Автограф». Про це www.press.cv.ua повідомив Ігор Кравців.
Єдиним стрижнем усіх концертів є «Очеретяний Кіт», який окрім виконання своєї програми створює музичний супровід керманичу іншого гурту. Позаяк забава пересувна, то у кожному місті, де відбуватиметься концерт, до чесного товариства долучатиметься ще якийсь місцевий виконавець. У Чернівцях це будуть «Самата» та «Кремп».
Очеретяний шлях вже встиг пролягти через Вінницю, Черкаси, Тернопіль, Дніпропетровськ і Харків. Тепер фестивальчик завітає до Івано-Франківська, Чернівців, Львова, Хмельницького і ще раз до Тернополя. Товариство Очеретяному Котові складатимуть вже перевірені розмаїтими подорожами Павло Нечитайло («Пропала Грамота») і Яна Шпачинська («ЧеЧе»). Заковикою другого заїзду «ОДФ» стане те, що окрім свіжих награнь глядачі матимуть змогу оцінити нового очеретяного бійця, львівського барабанника Андрія Войтюка, який у Львові здебільшого знаний у джазових колах.

Роман Кріль («Очеретяний кіт»):
- Подорожуючи Україною з концертами «Коти» зустріли товаришів та братів по духу. І кожного разу після таких веселих спільних концертів відбувалось найцікавіше – усі сідали та співали улюблених пісень, підігравали одне одному власні, та співали усі заразом відомі твори. Таким чином «Очеретяні Коти» і навчились «лабати» пісні друзів. Під час таких зустрічей відбувається надзвичайний обмін енергією. Мені здається, саме слово «джем» у музичному його значенні багато пояснює – люди зустрічаються та просто грають, без особливої підготовки, намагаючись відчути музику одне одного імпровізуючи.
Нашим бажанням при організації «Очерет-фесту» було познайомити слухача з певною кількістю музикантів, які, на наш погляд, грають надзвичайно якісну музику. Готуючись до фестивалю ми розучували матеріал груп з якими маємо виступити, хоча знайомі ми всі доволі давно, але співати на сцені разом - це новий досвід для нас.


Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 11

На сайті: 1
Гостей: 5

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Yandex , MSN , Googlebot , Googlebot Image .

Статистика