Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Понад 60% чернівчан вже уклали угоди на обслуговування свого житла за новими тарифами

Розмістив: Admin | Переглядів: [183] | Коментарі [0] | 25 травня 2009
Понад 32 тисячі угод на надання послуг з утримання будинків та при будинкових територій, що становить 61,5% від загальної кількості особових рахунків, станом на 1 квітня ц.р. уклали з мешканцями у Чернівцях підприємства, які утримують житловий фонд. Про це повідомляє прес-центр Чернівецької міської ради.
У приміщеннях всіх підприємств, що надають послуги з утримання житлового фонду, на дошках оголошень розміщено нові побудинкові тарифи, які набрали чинності у Чернівцях з 1 грудня минулого року, у під’їздах будинків - графіки прибирання прибудинкових територій.
У всіх підприємствах, що надають послуги з утримання житлового фонду, запроваджено автоматизований побудинковий облік нарахувань, надходжень і витрат, пов’язаних з утриманням будинків та прибудинкових територій.
У разі невиконання робіт або виконання їх не в повному обсязі надавачі послуг з утримання житла проводять перерахунки плати споживачам. Зокрема, за період введення нових тарифів з 1 грудня минулого року і до 31 березня цього року мешканцям вже здійснено перерахунків на 850,4 тис. грн., у тому числі за прибирання прибудинкових територій плату зменшено на 631,1 тис.грн., дератизацію – на 12,8 тис. грн., дезінсекцію – на 145 тис. грн., освітлення місць загального користування – на 3,4 тис. грн., підготовку житлових будинків до зими – на 7,2 тис. грн., обслуговування димовентканалів – на 5,4 тис. грн.., поточний ремонт – на 39,4 тис. грн., техобслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання – на 6,1 тис. грн.
Водночас мешканцям – боржникам ЖРЕПи виставили у першому кварталі ц.р. 629 судових позовів на суму 536,2 тис. грн., що на 390 заяв більше, ніж було за відповідний період минулого року.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 11

На сайті: 1
Гостей: 5

Список користувачів :
.

Список Роботів:
MSN , Googlebot , Yandex , Googlebot Image .

Статистика