Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні закликає буковинських підприємців написати листа Президенту

Розмістив: Admin | Переглядів: [104] | Коментарі [0] | 18 червня 2009
До нас в редакцію надійшов лист із проханням долучитись до "Кампанії протидії порушенням прав підприємців України", що розпочинається Інститутом підтримки регуляторної реформи в Україні. Зокрема, до листа прикріплювався файл, у якому знаходиться текст звернення до суб'єктів підприємницької діяльності України та засобів масової інформації з приводу необхідності скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. No.366 "Про сплату внесків загальнообов'язкового державного пенсійного страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування", що фактично подвоїла обов'язкові платежі для підприємців спрощенців. Сутність кампанії полягає у тому, щоб якнайбільша кількість приватних підприємців направила звернення до Президента України В. Ющенка з проханням скасувати вищезазначену Постанову КМУ. Нижче знаходиться звернення і зразок листа, який зможе використовуватись підприємцями як заразок при підготовці такого звернення.

Шановні підприємці!


За роки незалежності малий і середній бізнес пройшов тернистий шлях розвитку і сьогодні посідає гідне місце в економіці України. Визначальну роль у його стрімкому зростанні відіграло запровадження у 1998 році спрощеної системи оподаткування. Як наслідок, на сьогодні нараховується понад 3 млн. приватних підприємців, а у сфері малого і середнього бізнесу зайняті у середньому 10 млн. осіб.
Однак, незважаючи на це, в останні роки час від часу виникають спроби наступу на спрощену систему оподаткування. Зокрема, у 2005 році Кабінет Міністрів України, очолюваний Ю.В. Тимошенко, ініціював зміни до Держбюджету від 26.03.2005, чим намагався значно обмежити сферу застосування цієї системи, знизивши межу допустимого доходу, яка дозволяла перебувати на спрощеній системі оподаткування та сплачувати єдиний податок, з 500 тисяч грн. до 300 тисяч грн. Тільки активна громадська позиція підприємців та тисячі зібраних підписів дозволили відстояти спрощену систему оподаткування.
Сьогодні має місце чергова спроба наступу на підприємців-спрощенців. Йдеться про Постанову Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. №366 „Про сплату внесків загальнообов’язкового державного пенсійного страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування”, що фактично подвоює обов’язкові платежі для підприємців.
Зазначена Постанова не тільки створює чергові перешкоди на шляху розвитку малого і середнього бізнесу, але й була прийнята з суттєвими порушеннями статей 6 – 10 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Крім того, ця Постанова фактично вносить зміни до Указу Президента України від 28.06.99 № 746/99 „Про внесення змін до Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”, що є перевищенням повноважень Кабінетом Міністрів України.
Саме тому заявляємо про початок загальноукраїнської „Кампанії протидії порушенням прав підприємців України”.
У зв’язку з цим звертаємося до всіх підприємців-спрощенців України із закликом заявити про своє ставлення до неправомірного регулювання господарської діяльності з боку КМУ, направивши від Вашого імені листа Президентові України, зразок якого знаходиться нижче.
Також звертаємося з проханням до ЗМІ щодо інформаційної підтримки ”Кампанії протидії порушенням прав підприємців України” та висвітлення її перебігу.

З повагою Голова Правління Інституту, В. Дорош


Лист-зразок


Президенту України
Ющенку В.А.
Секретаріат Президента України,
вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220
Копія: Голові правління Інституту підтримки
регуляторної реформи в Україні
Дорошу В.І.


а/с – 132, м. Київ – 150, 03150

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!


Я, приватний підприємець ______________________________________________. Звертаюся до Вас з проханням скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. №366 „Про сплату внесків загальнообов’язкового державного пенсійного страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування”.
Зазначена Постанова не тільки подвоює обов’язкові платежі для підприємців, чим фактично створює чергові перешкоди на шляху розвитку малого і середнього бізнесу у ці складні кризові часи, але й була прийнята з суттєвими порушеннями статей 6 – 10 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Крім того, ця Постанова фактично вносить зміни до Указу Президента України від 28.06.99 № 746/99 „Про внесення змін до Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва”, що є перевищенням повноважень Кабінетом Міністрів України.
Якщо цю Постанову негайно не скасувати, то вона призведе до припинення діяльності значної частини суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб та масової тінізації малого і середнього бізнесу.
Переконаний, що подібні рішення повинні прийматись не у авральному „ручному режимі”, а за активного громадського обговорення та врахування зауважень і пропозицій підприємницьких кіл всієї України.

Дата „___” ____________ 2009 р. Підпис_________________________

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 12

На сайті: 1
Гостей: 6

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Yandex , Googlebot , MSN , Googlebot Image .

Статистика