Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Національна скаутська організація України "Пласт" протягом лiта проведе понад 100 таборiв

Розмістив: Admin | Переглядів: [45] | Коментарі [0] | 18 червня 2009
З другої половини червня і аж до початку вересня Національна скаутська організація України Пласт проведе понад 100 таборів по всій території України, а також у сусідній Польщі. Про це www.press.cv.ua повідомила голова станичної пластової старшини Тая Заплітна.

Для наймолодших пластунів –новаків, які ще не досягнули 11-тирічного віку, відбуватимуться табори на стаціонарних відпочинкових базах. Там діти під наглядом досвідчених виховників в ігровій манері вивчатимуть українські пісні, звичаї, історію, культуру та багато іншого.Для пластового юнацтва, тих, хто має вже 11 і більше років, чи не в кожному регіоні держави пройде понад вісімдесят двотижневих наметових таборів. На них хлопці та дівчата у супроводі наставників навчатимуться розкладати намети, розпалювати багаття, власноруч варити їжу, виживати у складних природних умовах, надавати першу медичну допомогу та безліч інших корисних справ. Найбільше таких таборів пройде на території українських Карпат.

Також у сусідній Польщі відбудуться 3 історичних табори, під час яких члени Пласту відновлюватимуть та упорядковуватимуть могили українських вояків різних армій, що загинули протягом буремного двадцятого століття.Окрім цього, для досвідченіших юнаків проходитимуть спеціалізовані табори, зокрема мистецькі, велосипедні, авіаційні, водні, спортивні, мандрівні, кінні, історичні, військово-патріотичні, альпіністські та табори для лідерів. Завершиться таборовий сезон у пластунів в кінці серпня загальним з’їздом під назвою «Джемборі», що буде приурочений 20-літтю відродження Пласту в Україні. Там, протягом чотирьох днів між дітьми відбуватимуться змагання, конкурси та естафети. На цю подію також запрошені перші керівники держави, інші скаутські рухи та громадські організації.У нашій же Чернівецькій області місцеві пластуни запланували 3 табори протягом літа. Таборування проходитиме в гірських районах. Табори розраховані на дітей 11-14 років, які тільки розпочинають своє пластове життя. Саме тому програма Чернівецьких таборів включатиме базову інформацію про Пласт та основні навички життя в природі, потрібні дітям, щоб продовжувати свій розвиток в Пласті. Особливістю цьогорічного таборування є те, що до участі в таборах залучені діти з районів області. Незабаром планується реєстрація осередків Пласту в районах області.

Як зазначила голова станичної пластової старшини Тая Заплітна: «Очікується що за ціле літо Станиця Чернівці Національної скаутської організації України - Пласт оздоровить понад 150 дітей з різних районів Чернівецької області».

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 12

На сайті: 1
Гостей: 6

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Yandex , Googlebot , MSN , Googlebot Image .

Статистика