Jam-Warez

Найпопулярніші статті


Урядовці на чолі із прем’єр-міністром заплуталися в своїй брехні: студенти “схавають”?

Розмістив: Admin | Переглядів: [60] | Коментарі [0] | 18 червня 2009
“Урядовці досі не можуть визначитися щодо точної дати, і головне самого факту скасування платних послуг для студентів у вищих навчальних закладах, повністю заплутавшись у власній брехні. Вчора Урядовий портал повідомив про скасування свого Урядом свого рішення на засіданні 10 червня, хоча раніше говорили про ухвалення рішення 5 червня. Самої ж постанови, на жаль, всупереч заявам, досі не оприлюднено” – повідомляє Анатолій Ігнатович, президент Національного студентського союзу.

Про це свідчать інформаційні повідомлення на офіційному веб-порталі Кабінету Міністрів України та замовчування постанова про скасування платних послуг. Зокрема, 16 червня 2009 р. о 17:15 на сайті КМУ з’явилося повідомлення із заголовком “Рішення Уряду про скасування платних послуг у вузах набуде чинності найближчими днями” (постійна адреса в Інтернеті: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/a...98&cat_id=43255 ). У повідомленні, окрім іншого, йдеться: “Нагадаємо, питання було розглянуто і прийнято одностайно на засіданні Кабінету Міністрів 10 червня ц.р. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко наголосила на неприпустимості стягнення зі студентів додаткових коштів у процесі навчання”.

Однак, раніше, після спільної кампанії та акцій протесту, організованих Національним студентським союзом та Студентським захистом, Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ 5 червня о 18:35 повідомило: “За ініціативою Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на позачерговому засіданні Уряду скасовані усі рішення, які стосуються платних послуг для студентів вищих навчальних закладів. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що такими рішеннями поставлено крапку в усіх розмовах чиновників про доцільність або недоцільність платних послуг для студентів. Рішення про скасування «студентських поборів» Юлія Тимошенко вважає єдино правильним.”

Нагадаємо, що перша заява Прем’єр-міністра про скасування платних послуг датується ще 7 травня ц.р. “З ініціативи Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Уряд скасував платні послуги для студентів” (постійна адреса в Інтернеті: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/a...18&cat_id=43255 ). Однак, у оприлюдненому 11 травня рішенні продовжували діяти норми, які дають можливість брати оплату зі студентів і аспірантів за відпрацювання практичних, лабораторних та семінарських занять з дисциплін, що були ними пропущені без поважних причин; проведення за “бажанням” учнів та студентів додаткових індивідуальних занять та консультацій; надання бібліотеками послуг з користування літературою понад установлені норми; забезпечення доступу до Інтернету та користування корпоративною електронною поштою; надання послуг, пов’язаних з підготовкою до захисту дисертацій тощо.

На захист студентів в даній пікантній ситуації виступила Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець, яка пропонує главі уряду невідкладно пояснити ситуацію, що склалася навколо рішення, яким нібито скасовано скандальну постанову Кабміну про легалізацію платних послуг у вишах. Про це повідомляє прес-служба ЄЦ-у.
«Зі слів прем’єра, постанову №369 скасовано ще на початку травня. Між тим, на сайті Кабміну тексту даного рішення немає, а винним у цьому оголошують Міносвіти, керівництво якого глава уряду давно мріє відправити у відставку», – повідомила Оробець.
За словами політика, публічне зобов`язання керівника даного відомства «негайно ухвалити всі необхідні рішення з метою запобігти введенню будь-яких фінансових стягнень в українських вузах» демонструє звичну віртуозність глави уряду в «переведенні стрілок» на тих, що «ні сном, ні духом» до цього не причетні. “Міністр освіти і науки не може нести відповідальність ані за урядовий сайт, ані, тим більше, за рішення прем’єра, котрому варто взяти слухавку в руку, аби вирішити проблему. Схоже, за тяганиною з оприлюдненням «роботи над помилками» Тимошенко стоять, крім небажання їх визнавати, ще й інші чинники», – наголосила заступник голови Єдиного Центру.
«Прем’єр має невідкладно покласти край байкам, якими місяць годують студентів, визнати помилки й оприлюднити рішення, яким скандальне розпорядження Кабміну буде нарешті скасоване», – підсумувала Оробець.

Увага!
Права на публікацію можуть належати особам, які не повідомлені про розміщення на нашому ресурсі.
Після перегляду статті залишайте свої коментарі.

Тут реклама

Інформація

" Гість " не можуть коментувати дану новину.

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

Всього відвідувачів: 12

На сайті: 1
Гостей: 6

Список користувачів :
.

Список Роботів:
Yandex , MSN , Googlebot , Googlebot Image .

Статистика