Jam-Warez

Рекомендуємо:

Найпопулярніші статті

{forum}


Новини Чернівців

В ніч з цієї п’ятниці на суботу та з суботи на неділю у Палаці пройдуть "Ночі французької анімації". Глядачам демонструватимуть 40 найкращих мультфільмів. Котрі нещодавно презентували на Міжнародному фестивалі анімаційного мистецтва в АнессІ.
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 243 ]   28 червня 2009  


Як повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Валентина Тарасюк, 23 червня рейс WRZ7766 за маршрутом «Форлі-Чернівці» приземлився в аеропорту Чернівців 23 червня о 16.46. За діючим в умовах пандемії грипу A/H1N1 регламентом першим на борт літака піднявся лікар аеропорту. Серед 68 пасажирів він виявив одну особу із поганим самопочуттям. Було з’ясовано, що під час перельоту ця пасажирка зверталася до бортпровідників з приводу поганого самопочуття. Пасажирку було ізольовано в ізоляторі медпункту аеропорту, виклало фахівців облСЕС та медпрацівників для проведення епідеміологічного розслідування випадку підозри захворювання на грип A/H1N1, пасажирів затримано....
Коментарів + [ 19 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 231 ]   28 червня 2009  


У рамках проекту «Дзеркало історії – збережемо єврейське кладовище в Чернівцях» міжнародна група волонтерів з 11 країн очищатиме у Чернівцях територію історичного кладовища від бур’янів та чагарників, готуватиме доріжки та встановлюватиме інформаційні знаки
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 163 ]   28 червня 2009  


Згоду на створення на Буковині національного природного парку «Черемоський» загальною площею понад 7 тис. га дала остання сесія обласної ради. Депутати також прийняли рішення про розширення природно-заповідного фонду області ще на 15,3 тисяч га
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 171 ]   28 червня 2009  


22 червня на туристичній базі «Райдуга» села Просіка Глибоцького району відбувся VІ обласний збір-змагання юних рятувальників „Школа Безпеки”. Метою цих змагань є популяризація серед дітей здорового і безпечного способу життя, залучення молоді до занять прикладними видами спорту, сприяння фізичному розвитку й оздоровленню дітей та пропаганди серед молоді професії рятувальника
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 181 ]   28 червня 2009  


інші новини розділу

Новини України

інші новини розділу

Новини Світу

інші новини розділу

Технології та Софт

Компания «Норматек Инк.» вошла в состав Ассоциации участников рынка беспроводной связи Wireless Ukraine. Об этом «proIT» сообщил исполнительный директор Wireless Ukraine Олег Соболев.
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 139 ]   16 липня 2009  


Социальная сеть Twitter подверглась атаке одного или нескольких хакеров. Строго говоря, популярные сайты и тем более социальные сети постоянно находятся под пристальным вниманием вирусописателей, спешащих в своих блогах под видом легитимного софта разместить вирусы, горе-рекламщиков, пытающихся "зафлудить" блоги рекламными ссылками и различных любителей как-то иначе конвертировать чужую популярность в собственную выгоду.
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 115 ]   16 липня 2009  


В американском штате Нью-Гэмпшир торговый автомат на бензоколонке взял с мужчины 23 квадриллиона долларов за пачку сигарет. Об этом 15 июля сообщает агентство Associated Press.
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 130 ]   16 липня 2009  


Комиссия Министерства обороны США подготовила документ, который запрещает курение военнослужащим, сообщает MSNBC. Этот документ был составлен на основании результатов исследования проблем курения в американской армии, проведенного специалистами Института медицины Национальной академии наук (Institute of Medicine of the National Academy of Sciences) США в июле 2009 года.
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 133 ]   16 липня 2009  


Ученые из Великобритании выяснили, что риск развития болезней сердечно-сосудистой системы напрямую связано с интеллектом пациентов, сообщает BBC. Соответствующее исследование провела группа специалистов из Университета Глазго (University of Glasgow) и Университета Эдинбурга (University of Edinburgh) под руководством доктора Дэвида Бэтти (David Batty).
Коментарів + [ 0 ]   Автор:  Admin   Переглядів + [ 137 ]   16 липня 2009  


інші новини розділу

Правила порталу

Забороонено
  • Зовнішні посилання на сторонні ресурси
  • Імена з нецензурних висловів
  • Непристойні вислови
  • Флуд
  • Реєстрація декількох користувачів
За це можна отримати:
  • Блокування від 7 днів.
  • Видалення облікового запису.

Погода

Зараз на сайті:

{online}

Статистика